Клінінг

Чистота – не від’ємна складова нашого буття. Прибирання потребує все навколо – від маленького лотка для канцтоварів  до самого приміщення, в якому він знаходиться. Люди не можуть та й, з рештою, не повинні працювати і жити в умовах антисанітарії. Адже мікроби – надпотужні збудники небезпечних захворювань. Напевно кожен директор чи супервайзер знає ціну відсутності на роботі кадрів – це оперативний пошук достойної заміни, часто зміщення графіку роботи, додаткове навантаження на інших працівників, оплата лікарняних тощо.

На сьогоднішній день існує безліч професійних хімічних препаратів і технічних приладів, що здатні спростити та пришвидшити процеси прибирання в комерційних установах, при цьому не створюючи незручностей для роботи самого підприємства. І такими засобами праці володіє ТОВ «С-МАРТ СЕРВІС». У нас є все необхідне для того, щоб надати ВАМ якісний сервіс по клінінгу!

Особливої уваги та ретельності потребує прибирання домівок. Це не просто сухе прибирання порохотягом килимів та протирання вогкою ганчіркою підлоги. Наш підхід до цих робіт набагато ширший. Насамперед це стосується дитячих кімнат та ігрових площадок, санвузлів та кухонь. Бо від того, в якому середовищі живете ВИ, залежить ВАШ настрій, здоров’я та благополуччя. Ми працюємо – ВИ відпочиваєте!